ThinkGeek.com kapanıyor, ana şirket GameStop ile konsolidasyon yapıyor

Recap: Hot Topic, 2015 yılının ortalarında ThinkGeek’in ana şirketi Geeknet’e bir teklifte bulundu, ancak GameStop 11. saatte daha iyi bir teklif aldı ve satın almayı güvence altına aldı. Bu nedenle, son yıllarda GameStop perakende mağazalarında daha fazla inek kültürü oyuncakları ve koleksiyonları gördünüz.

Geek kültür perakendecisi ThinkGeek, çevrimiçi mağazasını kapatıyor, ürün hatlarını ana şirketi GameStop ile birleştiriyor.

ThinkGeek.com'un son işlem günü 2 Temmuz 2019 olacak. ThinkGeek'in depo personeli tarafından yerine getirilmiş olmasına rağmen, satış ve işleme sürelerinde uzun bir gecikme yaşarsanız, yüzde 50 indirimli satışından (kullanım kodu: hareketli gün), şaşırmayın.

ThinkGeek’in 40’tan fazla tuğla ve harç mağazası şirket açık kalacak, dedi. Dahası, ThinkGeek.com'da ThinkGeek bölümü aracılığıyla tipik olarak 3.700'den fazla GameStop mağazasında bulunan bir ürün yelpazesi bulabileceksiniz.

Ayrıca, 13 Haziran 2019'da veya sonrasında yapılan tüm satışların dikkat çekici olduğuna dikkat edin. kesindir. Hiçbir iade kabul edilmeyecektir. Ayrıca, ThinkGeek.com’da Geek Puanlarınızı kullanmak için 30 Haziran 2019’a kadar vaktiniz olacak. Kullanılmayan tüm noktalar GameStop'ta kullanılabilecek bir kupon formunda dönüştürülecek ve e-postayla gönderilecektir. Kullanılmayan ThinkGeek hediye kartları, GameStop'taki ve GameStop.com'da bulunan perakende ThinkGeek mağazalarında kullanılabilir.

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir