Google Hesaplarına Giriş İşlemi Nasıl Yapılır?

Google hesaplarına nasıl girilir

Bildiğiniz gibi Google firması internet tabanlı birçok ürün ve hizmeti bünyesinde barındırarak kullanıcılara sunuyor. Google’ın sunduğu ürün ve hizmetleri bu kadar çok olunca her hesap için google giriş işlemleri ve kullanıcı adı şifreleri akılda tutmak oldukça zorlaşıyor.

Bu yazımızda kolay yoldan google hesaplarına giriş işlemleri nasıl yapılır, google bilgi girişi ve diğer uygulama / google hizmetleri hakkında bilgilere yer vereceğiz.


Google Arama Motoruna Nasıl Girilir?

Google arama motoru dünyanın en çok kullanılan arama motoru ve en çok ziyaret edilen web siteleri listesinde yıllardır ilk sırada yerini alıyor.

Google arama motoruna giriş yapmak için :

Google Arama Motoru – Web Girişi

Yukarıda verilen link ile google arama motoruna giriş yapılabilir. Kullanılan web tarayıcınızda (internet explorer, mozilla firefox, opera, google chrome) arama çubuğuna google.com adresini yazarak google arama motoru giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

google giriş nasıl yapılır
Google giriş nasıl yapılır?

Yeni nesil mobil cihazlar android işletim sistemine sahip oldukları için google arama motoru ana sayfada entegre olarak geliyor.


Ayrıca Bakınız : Google Bana Para Bul!


Google Accounts Nasıl Girilir?

Google Account Nasıl Girilir
Google Account Nasıl Girilir?

Google müşterilerine tüm servislerine erişebileceği bir ortak hesap kullanımı sunuyor. Google account adı verilen bu sistemde tüm google hesaplarınıza tek bir sayfa üzerinden giriş yapabilir ve bu hesap sayfasını kişisel bilgilerinizle düzenleyebilirsiniz.

Google Account (Google Hesabına Giriş) için https://myaccount.google.com adresine google veya gmail hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.


Google Drive Nasıl Girilir?

Google’ın uzun zamandır kullanımda olan çevirimiçi dosya depolama servisi Google Drive kolay kullanımı ve cazip depolama alanlarıyla kullanıcılarını adeta cezbediyor.

Google Drive online depolama alanını kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bir google hesabı oluşturmak ve oluşturduğunuz google hesabı ile drive hizmetine bağlanmak.

Google Drive – Çevirimiçi Bulut Depolama Giriş

Google drive hesabınıza mevcut google account veya gmail giriş bilgileriniz ile bağlanabilirsiniz.


Google Adsense Giriş İşlemi Nasıl Yapılır?

Google Adsense Nasıl Girilir
Google Adsense Nasıl Girilir

Sıra geldi web girişimcileri tarafından en çok merak edilen ve kullanılan google hizmeti olan Google Adsense’e nasıl girilir konusuna.

Google Adsense, google tarafından sunulan bir reklam yayın servisidir. Tekil kullanıcı sayısı yüksek ve popüler bir web siteniz varsa Google Adsense hesabı tanımlayıp sitenize yerleştireceğiniz google reklamları ile reklam gösterim ve tıklama başına para kazanabilirsiniz.

İnternetten kendi emeğinizle para kazanabileceğiniz yegane yöntem olan google adsense reklamı yayınlama yöntemi için öncelikle sitenizin google adsense program politikalarıyla uyumlu olması gerekmektedir.

Adsense politikalarıyla uyumlu bir siteye sahipseniz veya uyumlu hale getirdiyseniz Google Adsense Giriş sayfasına girerek adsense kullanıcı kaydını oluşturmanız ve sitenizi kaydetmeniz gerekiyor.


Google Accounts, Google Hesapları ve Google Drive hizmetleri hakkında temel bilgilerin aktarıldığı bu özgün içerik bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.


Ayrıca Bakınız : Ara Google, Benim Kafamı Bozma!


Ayrıca Bakınız : IP Koruma Sınıfı Nedir? IP65, IP66, IP67 IP68 Nedir?


Ayrıca Bakınız : Kimlik Bilgileri Doldurma Nedir? Güvenli midir?


Ayrıca Bakınız : Obis Nedir? Ne Anlama Gelir?


Ayrıca Bakınız : Html Keywords Nedir? Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Oyunbozan Ralph Kimdir?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir