Netflix’in En Yeni Dizisi : The Umbrella Academy 2019

the umbrella academy netflix

Biliyorsunuz Netlix son zamanlarda bir hayli popüler bir dizi ve film izleme platformu oldu. Bu popülariteye sahip bir platformun ise içeriklerini sürekli güncel tutması ve yeni dizi film yapımlarını kullanıcılara sunması gerekiyor.

Bu durumun farkında olan Netflix kullanıcılarını daha fazla bekletmeden 2019 yılı en yeni yapımı olan The Umbrella Academy dizisini yayınladı.

Bu yazımızda Netflix’in en yeni dizisi olan The Umbrella Academy 2019’dan bahsedeceğiz.


The Umbrella Academy 2019 Künyesi

Dizinin Gerçek AdıThe Umbrella Academy
Yayınlanma Tarihi15.02.2019
Yayınlandığı Yer (Nerede İzlenir)Netflix
TürüAksiyon, Macera, Komedi
OluşturulmaUyarlama – Çizgiroman
YapımcıJeremy Slater
Imdb Puanı8,5 / 10
TavsiyeKesinlikle İzlenir !
the umbrella academy netflix
the umbrella academy netflix

Umbrella Academy ailesi ile tanışmaya hazır mısınız?

Öncelikle daha önce sıkça karşılaştığımız çizgi roman uyarlaması dizilerden birisi de The Umbrella Academy.

The Umbrella Academy [Şemsiye Akademisi 2019] Netflix’te İzlenir!


Süper olmayan süper kahramanlar.

the umbrella academy netflix
the umbrella academy netflix

Dizi ortaya hayli alaka çekici bir kurgu koyuyor. 1989 senesinde o güne dek aslında gebe olmayan 43 kadının bir anda çocuk doğurmasıyla başlayan serüvende zengin bir yatırımcı olan Sir Reginald Hargreeves bu “özel” çocukların peşine düşüyor.

Sadece 7 tanesine ulaşıp onları evlat edinen Sir Reginald Hargreeves, çocuklara süper güçlerini kontrol etmeyi öğretiyor. Kendince bir “süper kahraman ekibi” kuran Hargreeves’in planları ise ilerleyen zamanda maalesef bozuluyor.

Dizi de tam olarak burada, son zamanlarda, başlıyor.

the umbrella academy netflix
the umbrella academy netflix

Hargreeves’in gizemli ölümüyle bir araya gelen kardeşler, babalarının ölümünündeki sırrı çözmeye çalışırken bir yandan da korkunç bir haberle sarsılıyor. 7 gün içinde dünyanın yok olacağını öğrenen kardeşlerin tutumu ise hayli değişik oluyor. Bir dünyayı kurtarma serüveni olarak da görebileceğimiz ilk sezon bize kardeşleri tanıtıyor ve aralarındaki ilişkiyi de gösteriyor.

The Umbrella Academy 2019 dizisini izlemek için Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 


Netflix’in 2019 yılında yayınladığı en yeni dizisi The Umbrella Academy (Şemsiye Akademisi) dizisinin konusu, yapımcıları, içeriği, oyuncuları, yayın tarihi ve nerede izleneceği ile ilgili bu yazı birtakım alıntılar içermektedir.


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir