Yanlış Suçla Suçlanıp Sulandırılmışsa Kendine Nasıl Bakılır

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Hak sistemi Genel olarak iyi organize edilmiş ve adil olmasına ve çoğu durumda suçlu olanları mahkum etmesine ve masum olanları mahkum etmesine Karşın, her Sene masum insanların mahkum edilmesini içeren Çok sayıda dava vardır. veya yanlış bir şekilde suçla suçlanıyor. Chicago Tribune’un Mayıs 2018’deki editörüne göre, ABD’deki yanlış mahkumiyet oranının yüzde 2 ile yüzde 10 arasında bir yerde olduğu tahmin ediliyor.

“Masum insanlar genellikle suçlarla suçlanıyor” diyor. Sahte suçla suçlanan kişileri savunmada uzmanlaşmış, Denver, Colorado'da bir ceza savunma avukatı olan El Yasası. “Çok sıkça yalnızca suçlanmak, birinin hayatını altüst edebilir – küçük vakalarda bile işler kaybolur veya aileler bölünür.”

İnsanların yanlışlıkla Ağırbaşlı suçlarla suçlanmasının sebepleri karmaşıktır. Belki de yanlış zamanda yanlış yerdeydin ya da belki birlikte çalıştığın insanlar. Yanlış suç suçlamalarında ırkın bir rol oynadığına dair kanıtlar da vardır. Michigan Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde ırk ve yanlış mahkumiyetler üzerine yapılan bir 2017 araştırmasına göre, Afrikalı Amerikalılar yanlış suçlanan ve suçlardan mahkum olan masum sanıkların çoğunluğunu oluşturuyor.

 Cannafyl CBD Oil

suç işlemekle suçlanıyor, işte kendini aşma ve hayatını Art alma sürecine başlamak için kullanabileceğin bazı ipuçları var.

Nitelikli bir Suç Savunma Avukatı

İnsanları savunan deneyimli bir avukat tut sahte bir suçla suçlanan ilk hareketiniz olmalıdır. Nitelikli bir avukat, eyaletinizdeki yasaların giriş ve çıkışlarını ve kendi durumunuz hakkında size en iyi nasıl tavsiyede bulunacağını bilecektir. İyi bir avukat, işinizi kaybetmemeniz konusunda size Muavin olabilir ve ayrıca aleyhinize suçlamanın Ağırbaşlı olduğu durumlarda sizi hapse girmekten alıkoyacak bir anlaşma yapabilir.

Arkadaşlarınızdan Destek Alın ve Aile

Yanlışlıkla Ağırbaşlı bir suçla suçlanmak, iş kaybı, arkadaşlarınızı ve Başka Mühim ilişkileri kaybetmek, çocuklarınızın velayetini kaybetmek, depresyon, Kaygı ve uykusuzluk gibi Menfi sonuçlara yol açabilir. Bu Güç zamanlarda, kendinize iyi bakmanız ve yakın arkadaşlarınızdan ve ailenizden destek almanız önemlidir

Kendinizi daha iyi hissetmek için uyuşturucu veya alkol kullanmaktan kaçınmak için elinizden geleni yapın. Çoğu durumda, madde kullanımı durumunuzu kötüleştirebilir. Bazı eyaletlerde, suçlanan insanlara mahkemeden alkolden tamamen Irak durmalarını emredebilir. Sade bir Ömür sürdürmenin daha net düşünmenize Muavin olacağını ve sizi daha mutlu edeceğini bile bulabilirsiniz.

İşvereninizle Önünüzde Olun

İşvereninize, sahte bir şekilde suçlandığınızı bilmenizin tersine düşmesi görünebilir. suç, Ama şansın, çalıştığın şirketin, sana söyleyip söylemediğin suçlamaları öğrenmesi. Eğer işvereniniz, size bildirmeden Evvel Ağırbaşlı bir suçla suçlandığınızı tespit ederse, işinizi kaybetme ihtimaliniz Çok daha yüksektir.

Durumunuzu açıklamak ve patronunuzun veya insan kaynakları departmanınızla bir toplantı planlayın. Katılmanız gereken yaklaşan mahkeme tarihlerini bilirler. Ücretlerin ciddiyetine bağlı olarak, avukatınızın toplantıya katılması için Muavin olabilir.

Bir Terapist Görmeyi veya Bir Destek Grubuna Katılmayı düşünün

Savaşırken ruhunuzu dik tutmanız sizin için önemlidir. Size karşı seviyelendirilmiş sahte suçlamalar. Kendinizi depresyonda hissediyor, sosyal aktivitelere katılmak yerine evde kalmak ya da arkadaşlarınızdan ve ailenizden kaçınmak bulursanız, duygularınız hakkında konuşmak için bir terapistle görüşmeniz veya bir destek grubuna katılmanız gerektiğinin bir işareti olabilir.

Terapistlerin çoğu saatlik bir ücret talep ederken, bir destek grubuna katılmak genellikle ücretsizdir. Bir destek grubu ayarı, kendinize benzer durumlarda ve size Muavin önerilerde bulunabilecek Başka insanlarla tanışmanıza izin verecektir.

Bir destek grubuna katılmak isterseniz, ancak bir tanesini bulmakta sorun yaşıyorsanız avukatınızdan bir Öneri isteyin. Destek grupları bazen kiliseler ve Başka dini kurumlar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve Cemiyet merkezleri aracılığıyla da bulunabilir.

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir