Takımınızı Harikadan Sıradışıya Taşımak İçin 5 Takım Oluşturma İpuçları

 Ekibinizi Büyükten Olağanüstü Olana Kadar 5 Ekip Oluşturma Püf Noktaları

Personelinize iyi hizmet vermek ile fark yaratabilirsiniz. Elbette, bu işinizin başarısına yansıyacak, tabii ki iyi bakılan genel kadro, mutlu, daha iyi motive ve daha üretken olacak.

Ekibinizi mükemmelden olağanüstü hale getirmenin birkaç yolu var.

1. Dış Faaliyetler

Ekibinizi kurmanın en iyi yollarından biri, onları işyeri dışındaki faaliyetlere dahil etmektir.

Bu fikir, ekibinizin çoğunluğunu ilgilendirecek bir şey bulmaktır. aynı zamanda onlara meydan okuyacak, örneğin, Seattle'da yapılacak şeyleri arıyorsanız, paddleboarding veya bir çöpçü avı deneyebilirsiniz.

Bu süreçte ekibinizin birlikte çalışarak daha derin bir bağ kurarak birbirine bağlanması gerekir. ationships.

2. Takımınızı Destekleyin

Olağanüstü bir takım istiyorsanız, yolculuğun her aşamasında onları desteklemeye hazır olmalısınız. Ekip üyelerinizden her birinin kişisel ve işle ilgili, uğraşmak zorunda olduğu kendi sorunları vardır.

İşlerini paylaşmalarını ve kendi meseleleriyle uğraşmalarını teşvik eden bir ortam sağlayarak, işteyken azami çaba göstermelerini sağlayacaktır; ve hatta işsiz

3. Sorumluluk Verin

Herkes katkısının önemli olduğunu ve şirket için bir fark yarattığını hissetmeyi sever. İnsanlar, sürecin sürecin önemini anladıklarını bildikleri sürece, sürecin bir parçası olmaktan hoşlanırlar.

Bunu, ekibinizin her üyesine, kendi konumlarına ve sorumluluklarına ilişkin sorumluluklarını bilmelerini sağlayarak verebilirsiniz. işler ters giderse hesap verebilirlik

Bu, işe odaklanmalarını sağlayacak, ancak bununla gurur duymalarını sağlayacak;

 5 Ekibinizi Büyükten Olağanüstü Olanlara Getirmek İçin Takım Oluşturma İpuçları 4. İşyerini Eğlenceli Hale Getirin

Bütün günü gülmekle harcamak imkansız ama bu, günün eğlenceli olamayacağı anlamına gelmiyor! İşyerini daha ilginç hale getirebilecek birçok küçük şey var. Bunlar arasında gündelik cuma, renkli duvarlar, not bırakma panoları, hatta oyun havuzu ve diğer aktiviteler için bir oyun alanı gibi fikirler yer alıyor.

Çalışanlarınıza hitap edecek olan her şey, işyerinde olmalarını ve işlerini yapmalarını sağlayacak size, işinize ve müşterilerinize sağlayabilecekleri en iyi hizmeti

5. Aynı Şeyde Çalışmak Aynı Amaç

Sonunda hepinizin aynı hedefe doğru çalışmanız ve personelinizin bunun ne olduğunu bilmesi çok önemlidir.

İşletmeniz için vizyonunuz paylaşıldığında ve daha sonra her bir personel tarafından oluşturulduğunda hepsi şirketin hedeflerinin bir parçası gibi hissedeceklerdir. Doğru sonuçları elde etmek için kendi zamanları, düşünceleri ve çabaları ve başarıları işletmenin başarısı ile bağlantılı olduğu için daha çok çalışacaklardır.

Bu, işletmenin performansına dayalı bir finansal ödül eklenerek daha da teşvik edilebilir;

Bu konuyu paylaşma yaklaşımınız konusunda adil olmanız şartıyla.

Sizler için az bir çaba sarf ederek ekibinizi mükemmelden olağanüstü hale getirebilir ve onunla birlikte gelen avantajlardan faydalanabilirsiniz! v, n, t, s)
{Halinde (f.fbq) geri n = f.fbq = fonksiyonu () {n.callMethod?
n.callMethod.apply (n, bağımsız değişkenler): n.queue.push (bağımsız)};
Eğer (! f._fbq) f._fbq = N; n.push = N; n.loaded = 0;! n.version = '2.0';
n.queue = [] t = b.createElement (e) t.async! = 0;
t.src = h; s = b.getElementsByTagName (e) [0];
s.parentNode.insertBefore (t, s)} (pencere, doküman, 'Script',
'Https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js') ;;
 fbq ('init', '2372118366348965');
fbq ('track', 'PageView');

  (işlev (d, s, id) {      var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];      if (d.getElementById (id)) {return;}      js = d.createElement (ler); js.id = id;      js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js";      fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);    } (belge, 'script', 'facebook-jssdk'));

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir