Serbest Çalışanlar için En İyi 25 Ücretsiz Çevrimiçi Kurs

 eko imleri öğrenen genç iş kadını

Yazınızı hiper sürücüde nasıl kullanacağınızı hiç merak ettiniz mi? Bu çevrimiçi kurslarla kolay ve eğlenceli! Bir serbest çalışan olarak, çok çalışmanın fiyatlarınızı yükseltmek için yeterli olmadığını zaten biliyorsunuz. Birçok çalışkan serbest çalışanlar ücretlidir. Kariyerinizi arttırmak için serbest meslek mojo'nuzu güçlendirecek web kurslarına ve eğitim web sitelerine atlamanız gerekir.

En iyi kısmını bilmek ister misiniz?

Yazma ve finansal yönetim becerilerinizi geliştirmek, ayrıca fındık öğrenmek için mi? ve freelancing cıvataları, bir kuruş harcamak zorunda değilsiniz! Bu bilgilendirici ve ücretsiz çevrimiçi kurslarla hemen başlayın … bugün bile.

1. Yetenek Paylaşımı

 Yetenek Paylaşımı Serbest Sınıflar

Kabul Et: Herhangi bir serbest meslek sahibi çevrimiçi varlığını geliştirmek için en gelişmiş becerileri öğrenmeye ihtiyaç duyar. Bu çevrimiçi çalışma web sitesi, evden bir gelir elde etmeye başlamanıza veya var olanı önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacak çok çeşitli akredite sınıflar ve kurslar sunmaktadır. İşte vuruş: Kurslar etkileşimin temel prensiplerine dayanmaktadır. Bu, ücretsiz olmanın yanı sıra, öğrenmenin gelişmesini sağlayan çevrimiçi bir topluluk oluşturmaları anlamına gelir. Web sitesinin sunduğu ana sınıflar tasarım, girişimcilik, teknoloji ve yaratıcı sanatlara odaklanmaktadır.

2. Crafty Writer

 yaratıcı yazarlık kursu web sitesi

Profesyonel gelişiminize yaratıcı bir yaklaşım sergilemek söz konusu olduğunda, The Crafty Writer hiç akıllıca değil. Bir meraklı serbest çalışan veya yeni başlayan bir farketmez. Bu çevrimiçi derslerle, yetenekle nasıl yazacağınızı öğreneceksiniz. Güzel olan dersler herkes için uygun. Sekiz ders, metin mekaniği, bakış açısı, karakter yaratma, pazarlama ve daha pek çok konuyu kapsar. Tüm materyaller, yazınızın karmaşık unsurlarını kendi kendilerine analiz etmenize yardımcı olacak ücretsiz alıştırmalarla desteklenmiştir.

3. Web İçin Yazma

 Web için sınıf merkezi yazma

120 bin dolarlık gelir hedefinize ulaşmanın, web için yazmayı öğrenmekten daha iyi bir yolu yoktur. Bir web sayfası için yazınızı nasıl yapılandıracağınızı öğrenmek ister misiniz? Kurs, okuyucularınızın ihtiyaçlarını daha iyi karşılamanıza yardımcı olacak ve böylece oranınızı artıracaktır. Ama hepsi bu kadar değil. Bu çevrimiçi sınıflara yazarlara dikkat ederek, web metin yazarı, web tasarımcısı, teknik yazar ve sosyal medya yöneticisi gibi birçok serbest kariyeri keşfedebileceksiniz.

4. Bildiklerinizi Yazma

 bildiklerinizi yazma açık öğrenim kursları yazma

Serbest ders yazmaya başlamak için çevrimiçi dersleri nereye götüreceğinizi bilmiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın – Yazma Bildikleriniz sadece sizin için mükemmel! Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, ancak bu sınıflara ücretsiz bir katılım bildirimi eklenmiştir. Bu 8 saatlik çalışmayı aldıktan sonra, duyusal algıları yazınıza zahmetsizce dahil edebileceksiniz. Çevrimiçi dersler aynı zamanda gözlem yeteneklerinizi güçlendirecek ve sizi kurgusal dünyaların keskin yaratıcısı haline getirecektir.

5. Yarış Hakkında Yazma

yarış hakkında açık kurs yazma yazısı yazdı

Yarış kavramı, serbest yazarlar tarafından anlaşılması gereken çok sayıda zorlu konu ve dikkat çekici noktalarla ilişkili. Hedef kitlenizle uyuşmayan hoş olmayan sözlü gafflar yapmadığınızdan emin olmak için bu sınıfı çevrimiçi almayı deneyin. Sınıf, sizi Morrison, Diaz ve Alexie'nin eserleri ile tanıştırarak ırksal kimliğin oluşumunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

6. İngilizce Yazma Becerileri

 alison ingilizce yazma becerileri kursları

Tecrübeli serbest çalışanların bile farklı stilleri uygulayarak yazma kaslarını güçlendirmeleri gerekiyor. Doğru? Bütçenizi zorlamadan, kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeyi öğrenerek yazınızı geliştirin. Bu kursu geçtikten sonra, kolaylıkla öğretici, analitik, yansıtıcı ve düşünceli parçalar yaratabileceksiniz. Hala ikna olmadınız mı? % 80 veya daha yüksek puan alanlara Alison sertifikası verilir.

7 Zaman Yönetimi Giriş

 Alison zaman yönetimi kursuna giriş

Serbest çalışmalarınızda bu temiz zaman yönetimi kursunu alarak nasıl başarılı olacağınızı çevrimiçi öğrenin. Serbest meslek kariyerinin talepleri karşısında hiç bunaldım mı? Size zaman yönetiminin temel prensiplerini sağlayacak ve böylece sizi zaman optimizasyonu profesyoneline dönüştürecek olan bu kursu kaçırmayın. Kapsanan konu, temsilci seçme sanatı, zaman optimizasyonunun yararları, önceliklendirme ve planlamadır.

8 – Her seferinde bir adımda yüksek başarılara sahip bir serbest meslek sahibi olma hayalinizi gerçekleştirin. Money Essentials

 parayla ilgili temel şartlar

Finansmanlarımı yönetmektense .” bunu doğrulamaktan mı? Çok değil, değil mi? Neyse ki, Money Essentials, bütçelemeden emeklilik fonuna kadar her konuda sayısız ders içeren anlaşılması kolay bir e-kurstur. İşte okuyucu: Kayıt yaptırmanız veya öğrenim ödemesi yapmanız gerekmeyecek. Elbette mevcut para becerilerinize ekstra bir destek eklemek için tamamen ücretsiz bir yöntemdir. Al, ve paranı nasıl idare edeceğini tam olarak bileceksin!

9. Morningstar Investing Classroom

 morningstar yatırım sınıfına

sabahları yatırımcı sınıfına ” width=”768″ height=”493″ class=”alignnone size-medium wp-image-1140″/>

Finansal bir danışmanı göze alamaz, ancak nasıl bilgilendirilmiş yatırım seçimleri yapabileceğini bilmek ister misiniz? Hisse senetleri, fonlar, portföy ve tahviller gibi konularda birinci sınıf eğitim materyalleri sağlayacak Morningstar Investing Classroom'u ziyaret edin. İlgi çekici dersler size yatırımın önemini, nasıl yapılması gerektiğini ve ne zaman başlayacağınızı öğretecektir. Kurs, çevrimiçi sınıflar veya diğer eğitim kurumları sunan kolejlere bağlı olmasa da, Morningstar'ın ünü kendisi için konuşur. Sadece başla ve ne olduğunu gör!

10. Güvenli Emeklilik Planlaması

 Emeklilik planlama kursu

Emeklilik planlaması, temelleri her serbest çalışan tarafından çözülmesi gereken zorlu bir süreçtir. Rahat bir emeklilik için Purdue Üniversitesi tarafından sunulan Güvenli Emekli kursu için Planlamayı ziyaret edin. Kurs yıllarca sürecek bir sebatın yerini almasa da, başlamanızı sağlayacak. Etkileşimli bilgi yarışması ve yardımcı araçlar, emeklilik planlamasının iplerini eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ancak burada gerçekten ilginç bir şey var: kursun her bir modülü sadece on dakika sürüyor ve bu da size bir süre kazandırıyor.

11. Serbest Vergilendirme

 serbest çalışan sanatçılar için yazarlar yazarlar ve psikoterapistler kursu

Birçok serbest meslek sahibi gelecek vergi sezonunun zorluklarından korkuyor. Daha fazla yok! Bu ücretsiz çevrimiçi sınıflar, sinir bozucu vergi iadesi alışkanlığınızı ortadan kaldıracak ve serbest meslek vergileri ödemenin doğru yolunu size öğretecektir. Kurs, kesintiler, planlama ve vergilendirmenin diğer karmaşıklıkları konusunda yolunu bilen profesyonel bir vergi hazırlayıcısı Susan Lee tarafından geliştirilmiştir. Makbuz yönetimi ve Sosyal Güvenlik vergileri hakkında özenle organize edilmiş bilgiler, serbest meslek hayatının sorunsuz bir şekilde yaşanmasının önündeki önemli engelleri ortadan kaldıracaktır.

12. Metin Yazarlığı Masterclass

Satan metin yazarlığı masterclass yazısı ” width=”768″ height=”316″ class=”alignnone size-medium wp-image-1119″/>

Serbest çalışan bir yazar olmak için bu yenilikçi kursa evinizin rahatlığında başlamayı deneyin. Doru Catana'nın bir dizi derslik dersi, metin yazarlığı sürecinin temelleri ve özellikleri hakkında size rehberlik edecek ve böylece sizi profesyonelliğe dönüştürecektir. Kurs, yalnızca gemiye öğretmek için değil aynı zamanda yüksek ücretli işler alma konusunda talimat vermek için de tasarlandı.

13. Gizli Sos

 Harika Yazma udeminin gizli sosu

Rasgele konserlerden bıktınız mı ve sizi metin yazarlığı dünyasının yıldızı yapacak yüksek dönüşümlü parçaların nasıl oluşturulacağını öğrenmek ister misiniz? Büyük haber: Gizli Sos sizin için doğru olabilir! Kurs, yazılarının zarafeti ve sadeliği ile mücadele eden serbest çalışanlar için vazgeçilmezdir. Bunun sonunda, Wall Street Journal gazetecileri tarafından imrenilecek olan bir ustalıkla nasıl yazılacağını bileceksiniz.

14, 14 – 5 yaş arası işlerinden şimdiden Gizli Sosu yardımıyla ayrılan binlerce bağımsız öğrenciye katılın. İçerik Pazarlama Stratejisi

 İçerik pazarlama kursunun stratejisi

Her serbest çalışan, rekabet gücü yüksek bir pazarda başarılı olmak için içerik pazarlamasının temellerini kavramak zorundadır. Bu çevrimiçi kurs, hem kişisel hem de kendi markalarını geliştirmek isteyen deneyimli acemiler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağıdır. Beş haftalık yoğun bir çalışmadan sonra, içeriğinize stratejik bir çerçevenin nasıl ekleneceğini ve böylece karlılığını artıracağınızı bileceksiniz. Şimdi başla!

15. Daha İyi Başlıklar Nasıl Yazılır – İçerik, E-posta ve Sosyal Alanlar İçin

 daha iyi başlıklar yazmak udemy

Akılda kalıcı başlıklar yazmak kolay bir iş değildir. Ama endişelenmene gerek yok. Bu basit kursla, başlıklarınız kolaylıkla web'in bilgi gürültüsünün üzerine çıkacaktır. Yirmi binden fazla serbest yazar bu kursu çoktan geçti. Gruplarına katılın ve sosyal medya ana sayfalarına ilişkin başlıkların ve e-postaların nasıl oluşturulacağını öğrenin. Pek çok çevrimiçi öğretim sitesi var ama bu canlı ve tutkulu başlıklar yazmanıza yardımcı olacak, böylece web içeriğinizi bir fırsat noktasına dönüştürecek.

16. SEO 2018: Komple SEO Eğitimi

 seo 2018 komple eğitim-kursu kursu

Artık serbest yazı yazmayı başaramazsanız ve ciddi para kazanmak istiyorsanız, kesinlikle temel bilgileri öğrenmek zorundasınız. arama motoru optimizasyonu. Bir Kardinal Yolu kurucusu tarafından oluşturulan kurs, web içeriğinizin görünürlüğünü arttırmak için size sorunsuz numaralar öğretecektir. Kursun web sitesinde bulunan kaynaklar, parçalarınıza ek trafik çekmenize ve gerçek zamanlı olarak başarınızı ölçmenize yardımcı olur. Ancak bekleyin — dahası var: sıralamanızı ve içeriğin nasıl optimize edileceğini keşfedin.

17. Hayallerinizi İzleyin Kursu

 udemy'deki hayallerinizi kursu takip edin

Hayallerinizi takip etmenin gerçekleşmiş bir yaşam için gerekli olduğuna inanıyor musunuz? Olumlu cevap verirseniz, o zaman bu çevrimiçi sınıfları kesinlikle büyüleyici ve aydınlatıcı bulacaksınız. Hızlı ve kolay kurs, serbest çalışmanın manevi yönüyle temasa geçmek için çok önemlidir.

18: Yeni sezgisel yolları keşfedin ve bu eğitimsel yolculuğa çıkarak önceliklerinizi gerçek değerlerinizle aynı hizaya getirin. Tasarım İşletme Temelleri

 tasarım işletme temelleri okulu

Binlerce akredite çevrimiçi okuldan, Dijital Strateji muhtemelen serbest topluluktaki en saygın olanıdır. Bana inanmıyor musun? Sadece ticari kurumlardaki ücretsiz kursuna katılın ve kendiniz görün. Elbette serbest düşünülerek tasarlanmıştır. Bu nedenle, tek kişilik işinizi yeni zirvelere çıkarmak için mükemmeldir. Öğrenmeye yatırım yapmak için zamanınız varsa, okul tarafından verilen dersler buna değer! Artı, arkadaşlarınızın önünde övünmek için ücretsiz bir sertifika alacaksınız.

19. Yaratıcılık, İnovasyon ve Değişim

 yaratıcılık inovasyon ve değişim kursları

Kim beynini çabuk sevmez? Sıfır dolara kadar, yaratıcı kaslarınızı çarpıcı bir şekilde güçlendirebileceksiniz. Bu kursa kayıt olun ve yaratıcı karizmanızı artıracak ve size inovasyon için sonsuz tarifler sağlayacak yüksek kaliteli çevrimiçi eğitim alın. Bu konuda açık olalım – yaratıcılık bir beceridir. Mevcut yetenekleriniz ne olursa olsun, kurs yaratıcı meyve sularınızın akışını hızlandıracak ve sizi bir inovasyon makinesine dönüştürecektir. Bir BLAST olacak!

20. Pazarlama Analitiği: Pazarlama Ölçüm Stratejisi

 pazarlama ölçüm stratejisi edx

Bu bilgi dolu kurs sizi pazarlama analitiği dünyasına çekecektir. Dört hafta sonra, pazarlama koşullarını ölçmek, değerlendirmek ve analiz etmek için güçlü metodolojiler ve stratejiler konusunda size yardımcı olacaksınız. Ancak burada gerçekten ilginç bir şey var: kurs video merkezli. Bu, basit video konferanslarını izleyerek, pazarlama başarınızı nasıl ölçeceğinizi ve gelecekteki eğilimleri nasıl tahmin edeceğinizi öğreneceğiniz anlamına gelir. Şimdi başla!

21. Web Tasarım Diploması

 Alison tarafından web tasarım diploma

Birçok serbest çalışan, bir web sitesine sahip olmanın hizmetlerini tanıtmanın etkili bir yolu olduğunu düşünüyor. Ve haklılar! Bu ücretsiz web geliştirme kursuna atlayarak profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmayı öğrenin. On ila on beş saat içinde hoş geldiniz ekranlarından kaskadlar ve sözde unsurlara kadar web sitesi oluşturma konusunda her şeyi bileceksiniz. En önemlisi: sonuçlarınızı resmi bir Alison sertifikası ile kutlayabileceksiniz.

22. Adobe Photoshop CC

 adobe photoshop cc kursunun adobe nasıl yapıldığını biliyor

Photoshop'ta nasıl daha fazla serbest çizim kazanmak için nasıl başarılı olunacağını bilmek ister misiniz? Yeni başlayanlar için bu ücretsiz çevrimiçi kursla çevrimiçi çalışın. Fotoğraf düzenleme yazılımının temel ve gelişmiş araçları hakkında tam öğreticiler bulunmaktadır. Kursu tamamladıktan sonra, Photoshop uygulamasında başkasının ve kendi projeleriniz için tam olarak bilgilendirileceksiniz.

23, bu tanıtım dersleriyle yazılım ustalığına yolculuğa başlayın ve asla serbest ticaretin görsel boyutundan korkmayın. Serbest Çalışmak: Kendi Başarınızı Oluşturmak ve Markalaştırmak

 Serbest Paylaşım Kursu

Serbest çalışmak çok zor olabilir. Şimdi her zamankinden daha fazla, serbest çalışanların potansiyel bir müşterinin dikkatini çekebilecek güçlü bir portföy geliştirmek için yardıma ihtiyacı var. İzlemesi kolay olan bu serbest kurs, serbest meslek sahibi olmanın en cazip dünyasında rehberiniz olacak.

24 Geleneksel ve basılı medyayı nasıl kullanacağını, pazarlama fırsatlarını değerlendirmeyi ve ilgi çekici içerik oluşturmayı zaten öğrenen yaklaşık yirmi bin öğrenciye katılın. Freelancer Toolkit: Google Sayfaları ile Çalışmak

 google sheets skillshare

ile çalışmak için bazen serbest çalışmalılar. Google Sayfaları ile bilgileri nasıl düzenleyeceğinizi ve paylaşacağınızı öğrenerek kolektif tarafınızla temasa geçin. Bu çevrimiçi konuyu öğrendikten sonra, blokta teknolojik açıdan en yetenekli serbest çalışanlardan biri olarak meslektaşlarınızı geride bırakacaksınız. Bir miktar işbirliği zarar vermez. Doğru?

25. E-posta Pazarlama

 e-posta pazarlama posta şempanzesi ile başladı

Pazarlama birçok şekil ve formda geliyor. E-posta, ileriye dönük bir freelancer’ın pazarlama karmasının temel bir kanalıdır. Ne söyleyeceğinizi, nasıl başlayacağınızı ve hangi kaynakları kullanacağınızı bilmiyorsanız, bu kurs başlamanız için doğru bir yerdir. Her video dersi, akredite olmuş çevrimiçi okulların kalitesine yaklaşmakta ve etkili bir e-posta pazarlama kampanyası geliştirmenize yardımcı olmaktadır.

Artık serbest meslek sahibi mojo'unuzu nereye yükselteceğinizi bildiğinize göre, çevrimiçi öğrenmenin önemini ve çekiciliğini hatırlatmanın tam zamanı. Bir serbest çalışan olarak, evden çalışmanın size önemli ölçüde bir özgürlük sağladığının farkındasınız. Aynısı çevrimiçi öğrenme için de geçerlidir. Çevrimiçi bir diploma almaya karar verdiğinizde, aldığınız ders türünü, günün saatini ve en önemlisi – hızınızı seçersiniz. Bu noktada bir freelancer olarak kariyerinizin nerede olduğu önemli değildir; yukarıda listelenen derslerden birini alarak ve bu serbest blogu okuyarak her zaman ilerletebilirsin. İyi şanslar!

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir