1500 $ 'lık Video Yarışmasının Kazananlarını Duyurmak

Öğrenciler için ilk Cool.Club’ın Video Yarışması sona erdi. Ve kazananları duyurmaktan çok mutluyuz.

Bize videolarını gönderen tüm katılımcılara teşekkür etmek istiyoruz.

Özel olarak tebriklerimiz Mehwish’e gidiyoruz. Batool, '1.500 Dolarlık Video Yarışması Bursumuzu Yazmayı Sevenler İçin Bursu' bölümünde 1000 dolarlık burs kazandı !. 'Yüksek Verimliliği Sürdürmek' adlı videosu (aşağıya bakınız) en fazla katılımcının 527 oy aldı ve kazanan oldu!

500 $ 'lık ikinci ödül Jadah Burciaga. 'Mistake' adlı videosu 368 oy aldı.

Tebrikler, Mehwish ve Jadah!

Ancak yarışma sırasında karşılaştığımız iki konuyu da belirtmek isteriz. 19659002] İlki, hile girişimleri. Tüm sahtekâr katılımcılara hile yapmanın hem akademik yaşamda hem de yarışmalarda uygunsuz olduğunu hatırlatmalıyız. Kuralları çiğnemeye çalışanları açığa çıkardık. Bu adamların videoları diskalifiye edildi ve oy sayımında dikkate alınmadı. Gelecekteki yarışmalarımızda sahtekârlığı önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Karşılaştığımız ikinci konu, üçüncü taraf kaynaklar hakkındaki yanıltıcı bilgilerdi. Bu nedenle bazı katılımcılar son tarihi kaçırdılar ve ne yazık ki videolarını kabul edemedik

Yukarıda belirtilen sorunlara rağmen, diğer tüm çalışmaların 1500 oy aldığını söylememiz gerekiyor. Birlikte, kazanan videolar tüm görünümlerin% 40'ını ve toplam oy sayısının% 37'sini toplamıştır. İçeriği kaçırmanız durumunda, tüm yarışma girişlerini görmek için burayı tıklayın.

Yarışmamızı başarılı kılmak için katılan ve yardım eden herkese “Teşekkür Ederiz” demek istiyoruz! Bir sonraki yarışmalarımızda bizi izlemeye devam etmek için blogumuza ve YouTube kanalımıza abone olun!

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir