Paris Jackson Kimdir?

Paris Jackson Kimdir Hayatı ve İntiharı

Paris Jackson, pop efsanesi Michael Jackson’ın ikinci çocuğu ve tek kızı.

Tam AdıParis jackson
DOĞUM GÜNÜ3 Nisan 1998
DOĞUM YERİBeverly Hills, CA
YAŞ20 yaşında
BURCUKoç
AİLESİMichael Jackson

Paris Jackson ikinci çocuk ve pop efsanesi Michael Jackson’ın sadece küçük kızı.

Paris Jackson Kimdir?

California, Beverly Hills, 3 Nisan 1998’de tasarlanan Paris, Michael Katherine Jackson, ikinci popülasyon ve popüler pop efsane Michael Jackson’ın sadece küçük bir kızı. Paris’in organik annesi, Paris’in otoritesini – tıpkı çocuğu gibi, Paris’in Michael Joseph Jackson’ı – 1999’da çiftin ayrılmasının ardından Michael Jackson’a bırakan Michael Jackson’tan eski bir memur olan Debbie Rowe’dir. akraba Prens Michael “Kapak” Jackson II.

Paris Jackson Fotoğraf

Paris Jackson, 12 Şubat 2017 tarihinde Los Angeles, California’daki STAPLES Center’daki 59. GRAMMY Ödülleri’ne gidiyor.

Babanın Ölümü

25 Haziran 2009’da Paris’in babası Michael Jackson, Los Angeles’taki evinde kalp yetmezliğine dayandı ve bitişik bir acil durum kliniğine nakledildikten kısa bir süre sonra geçti. Babasının ölümü mevsiminde Paris, 11 yaşındaydı. Babasının isteği doğrultusunda Paris ve kardeşleri, büyükanneleri Katherine Jackson’ı yasal olarak değerlendirdiler.

2010 yılının Şubat ayında, bir resmi koroner, Michael Jackson’ın ölümünün bir hesabını verdi ve vokalistin yoğun propofol sarhoşluğundan geçtiğini ortaya çıkardı. Kendi doktoru Dr. Conrad Murray tarafından desteklenen Michael, ilaçları dinlenebilmeleri için diğerlerinin yanı sıra kullandı. Daha sonra Murray’in Kaliforniya’daki kontrollü ilaçların çoğunu tavsiye etme yetkisine sahip olmadığı ortaya çıkan bir polis muayenesi yapıldı ve uzmanın Michael’ın koruyucusu olarak yaptığı faaliyetler bu nedenle ayrıca araştırıldı. Murray, 7 Kasım 2011’de dört yıl hapis cezasına çarptırılan cinayet suçuyla keşfedildi.

Jackson ailesinin, 2009’daki “This Is It” adlı geri tepme düzenlemesini düzenlediği heyecan örgütü olan AEG Live’a güvenmek, Murray’in gözetimi altındayken sanatçıyı başarılı bir şekilde korumak için ihmal etmişti. . Katherine Jackson, AEG aleyhinde Paris, Michael Jr. ve ayrıca Prens Michael “Kapak” Jackson II ile haksız geçen bir hak talebini resmen belgelemiştir ve başlangıç ​​Nisan 2013’te başlamıştır. Ölümünden bu yana aylar boyunca kazanmış, yaşama şansı nedeniyle – durum için. Ekim 2013’te bir jüri, AEG’in Michael’ın ölümünden sorumlu olmadığını keşfetti. AEG’in Marvin S. Putnam, “Michael Jackson’ın geçmesinin korkunç bir felaket olmasına rağmen, AEG Live’ın yaratılışının felaketinden başka bir şeydi” dedi. hukuk danışmanı.

Babası Michael Jackson

Paris, Michael Jr., dahası, Blanket, spotlarının nasıl önlenebileceğini, babalarının geçmesinden bu yana nadiren ortaya çıktığını anladı. Her halükarda, Paris ve kardeşleri, 2009’daki ve yine Ocak 2010’daki mezarlık hizmetlerinde babasının hayranlarına hitap etti ve 2010 Grammy Ödülleri’nde Michael Jackson’a Ömür Boyu Başarı Ödülü’nü kabul etti.

Haziran 2012’de Paris, Oprah Winfrey dizgesine katıldı. Sonraki Bölüm, babası, gençliği ve siber zorbalık zayiatı olarak yaşadığı deneyimden bahsetti.

Haziran 2013’ün başlangıcına doğru, birkaç haber kaynağı, kriz müdahalesinin akla gelebilecek intihar girişiminin ardından Paris Jackson’ın evine çağrıldığını ayrıntılı olarak açıkladı. People.com tarafından yayınlanan bir rapora göre, Paris “bileklerini bir mutfak bıçağıyla kestiği ve 20 ibuprofen tableti çıkardığı” sonrasında hastaneye kaldırıldı. Bu bölümden sonra (bu benden önce intihar girişimleri vardı) tedavi gördü. hayatı boyunca ilerleyebilecek kapasiteye sahipti.

2017’de Rolling Stone’a yaptığı açık intihar çabası hakkında Rolling Stone’a, “artık güvenmeyi hak ettiğimi sanmıyorum, doğru bir şey yapamayacağımı düşünerek düşük güvende olduğunu” açıkladı.

Özel Hayatı

2015 itibariyle, Paris Jackson hayatında çok daha iyi bir noktada olduğu izlenimini bıraktı. Chester Castellaw ile çıkmaya başladı, ancak çift kısa bir süre sonra havluya attı. 18 yaşından sonra, özel stüdyosunu bir çatıya değiştirerek, büyükannesinin evinden ve babasının eski evine taşındı. Arada, 2017 ortalarında bitiren sanatçı Michael Snoddy ile bir ilişki kurdu.

Temmuz 2018’de Los Angeles mahkemesi Jackson’a, onun takip ettiğini iddia ettiği bir adama karşı ustaca kontrol edilmesine izin verdi. Mahkeme raporlarında belirtildiği gibi, suçlanan avukat, kronik stüdyosu için dış mekana Jackson’a taşındı, kendisi için sıkıca oturdu ve ayrılmayacağını söyledi. Aynı şekilde adam, “gece yarısına kadar her şey bitecek” diyerek bir av tüfeğine atıfta bulundu.

Jackson, iki ay sonra Instagram Hikayesini “neredeyse bir golf topunun ölçüsü olan bir savaşçıyı” tahliye etmek için tıbbi prosedürler yaşadığını ortaya çıkardı. İşkence görmesine rağmen, grubu olan Soundflowers ile gerçekleştirme kapasitesine sahipti. ertesi gün.

Oyunculuk ve Model Kariyeri

Delici buz mavisi gözleri ve ihtişamıyla bilinen Paris, birçok ünlü ana cadde vesilesiyle ortaya çıkıp elini sergileme ve oyunculuk yapmaya çalışırken genç bir yetişkin olarak dikkat çekti.

2017’de IMG Models ile işaretlendi ve daha sonra Lee Daniels tarafından yönetilen ve koordine edilen FOX Yıldızı’na ilk oyunculuk pozisyonunu getirdi. 2018 yılında Gringo filminde rol aldı.

Erken dönem İşleri

Paris Michael Katherine Jackson, 3 Nisan 1998’de Beverly Hills, Kaliforniya’da tasarlandı. O, ikinci popülerlik ve son pop efsane Michael Jackson’ın sadece kızı. Paris’in doğal annesi, Paris’in koruyuculuğunu işaret eden Michael Jackson’tan eski bir anne olan Debbie Rowe, tıpkı çocuğu gibi, Paris’in daha kurduğu kardeş Michael Joseph “Ruler” Jackson Jr. Paris ve Michael Joseph Jackson’ın en genç akrabası Prens Michael “Kapak” Jackson II.

14 yaşında tecavüze uğramıştı! Michael Jackson’ın kızı bileklerini kesti

2009 senesinde aramızdan ayrılan ve Pop’un Kralı olarak tanınan Michael Jackson’ın kızı Paris, intihara kalkıştı.

Geçtiğimiz gün yabancı medyada dağılan haberlere göre Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, bileklerini keserek intihara kalkıştı. Yapılan ihbara göre intihar teşebbüsünün gerçekleştiği haneye giden polisler, olayı doğruladı ancak Paris, Twitter hesabından olayla alakalı enteresan bir izah yaptı. 

Şu anda hanede dinlendiği ve iyi vaziyette olduğu öğrenilen Paris, sosyal medya hesabından, “Tekzip eder, tekzip eder, tekzip eder ve daha çok tekzip eder…” diyerek hayatına kıydığı iddialarını tekzip etti.

14 yaşındayken tecavüze uğradı

Geçtiğimiz senelerde 14 yaşındayken hiç tanımadığı biri tarafından tecavüze uğradığını izah eden Paris, tecavüz sonrası çöküntüye girerek uyuşturucu kullanmaya başladığını ve defaatle intihara girişim ettiğini söylemişti.

Leaving Neverland’ adlı belgeselin hemen peşinden bir defa daha cinsel taciz iddialarıyla gündeme gelen tanınmış yıldız Michael Jackson’ı kızı Paris Jackson, “Babamı müdafaa etmek benim görevim değil. Ben yalnızca herkesi sakinleştirmeye ve akışına bırakmaya çalışıyorum” yorumu yapmıştı.


Paris Jackson Sosyal Medya Hesapları

Paris Jackson’ın gerçek ve resmi instagram hesabı:

İnstagram / ParisJackson

Video İçerik

Paris Jackson Kimdir? başlık bu içerik için özel olarak hazırlanan youtube videosu:


Paris Jackson kimdir, nereliydi, hayatı ve biyografisi nedir? başlıklı bu içerik bazı alıntılar içeriyor.

Ayrıca Bakınız : James Chadwick Kimdir?


Ayrıca bakınız : Bir Çöl Çiçeği Waris Dirie Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Olivia Colman Kimdir? Hayatı, Biyografisi ve Oscar Hikayesi


Ayrıca Bakınız : Amy Johnston Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aydın Boysan Kimdir?


Ayrıca Bakınız : İsrael Broussard Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Karim Raydan Kimdir?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir