Melisa Akman (Oyuncu) Kimdir?

Melisa Akman Oğuzhan Uğur Kimdir

Güzel ve yetenekli genç oyuncu kadrosu ülkemizde her geçen gün hızla artmaktadır. Reklam ajansları ve film yapım şirketlerinin sayısının hızla artması yetenekli oyuncuların eskiye nazaran çok daha hızlı tanınmasını sağlamaktadır.

Son dönemde birçok dizi ve filmde adından söz ettiren genç oyuncu Melisa Akman’dan bahsedeceğiz. Melisa Akman Kimdir? Nerelidir? Boyu kilosu ve yaşı hakkında birçok bilgiye bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Melisa Akman kimdir?
Melisa Akman kimdir?

Melisa Akman Hayatı

Melisa Akman, 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde görmüştür.

Televizyon ile ilk buluşması Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına katılmasıyla gerçekleşmiştir.

Melisa Akman Fotoğrafları
Melisa Akman Fotoğrafları

İlk oyunculuk tecrübesini 2012 senesinde rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yaşamış; daha sonra Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan: Zifir ve Koca Dünya sinema filmlerinde rol almıştır.
Atv ekranlarında yayınlanan; başrolü Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar ve Fatih Al’ın paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisinin kadrosunda bulunmakta ve Aslı karakterini canlandırmaktadır.

Melisa Akman Hakkında Bilgiler

Adı Soyadı : Melisa Akman

Yaşı : 27 (02.02.1990)

Boyu : 1.69 m

Kilosu : 54 kg

Burcu : Kova

Göz Rengi : Yeşil

Eğitim : Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Sevgilisi : Can Deniz Erzaim (Tiyatro Oyuncusu)

Doğum Yeri : İstanbul

Melisa Akman Yaşam Öyküsü

Melisa Akman, 2 Şubat 1990 senesinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören Akman, 2012 senesinde rol aldığı Muhteşem Asır dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. “Kanatsız Kuşlar”, “Şarkı Söyleyen Kadınlar”, “Ümmü Sibyan Zifir”, “Koca Dünya” gibi bir hayli dizi ve filmde rol alan Melisa Akman son olarak yönetmen koltuğunda Efe Hızır’ın oturduğu “Borç Harç” filminde Oğuzhan Uğur ile başrolü üstlenmektedir.

Güzel ve yetenekli oyuncu Melisa Akman son olarak 2019 ilk yarısında vizyona girecek Borç Harç isimli filmde Oğuzhan Uğur ile birlikte başrol oynamıştır.


Melisa Akman fotoğrafları, videoları, yer aldığı sahneler ve diğer paylaşımları için resmi instagram hesabı.

https://www.instagram.com/melisaakman/


Ayrıca Bakınız : Amy Johnston Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aydın Boysan Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aşkın Vücut Bulmuş Hali :Yunus Emre Kimdir?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir