Jessica Rothe Kimdir?

jessica rothe kimdir

Yakın zamanda vizyona girecek Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 isimli filmde başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Jessica Rothe, son dönemin popüler oyuncularındandır. Peki Jessica Rothe Kimdir? birlikte inceleyelim.

Jessica Rothe Hayatı ve Yaşam Öyküsü

Rothe, 28 Mayıs 1987‘de Denver, Colorado, ABD’de Jessica Rothenberg ismiyle doğdu. 

Rothe, eğitimini Colorado Greenwood Village’deki Cheery Creek Lisesi’nde yaptı. Boston Üniversitesi Güzel Sanatlar lisans derecesine sahiptir. 

Büyükannesi Colleen Rothenberg, ünlü bir tiyatro sanatçısıydı. Tiyatro ve oyunculuk tutkusu ve tutkusu Rothe’ye oyuncu olmaya ilham verdi.

Rothe 8 yaşına geldiğinde bale dersleri almaya başladı. Bununla birlikte, kendini bir tiyatro grubuna kaydettirdi. Tiyatro tarzı oyunculuk temelleri ile silahlanmasından kısa bir süre sonra çeşitli oyunculuk atölyelerine katıldı. Katıldığı ilk atölye Kansas’taydı. 

Üniversite günlerinde keman çalmayı ve dans etmeyi öğrendi. Sanat tutkusu sadece sahne performansı ile sınırlı değildi. Mezuniyet günlerinde daha sonra kil ve seramik çömlekçilik öğrendi.

jessica rothe kimdir
jessica rothe kimdir

Mezuniyetini tamamladıktan sonra Rothe oyunculuk kariyerine odaklandı. Tiyatro geçmişi, filmlerde ve televizyonda bazı roller üstlenmesinde ona çok yardımcı oldu, ancak kısa sürede sahne oyunculuğunun film oyunculuğundan oldukça farklı olduğunu fark etti. Tiyatral oyunculuk teknikleri ve daha sonra katıldığı profesyonel oyunculuk atölyelerinden bazıları, onu tam bir sanatçı olarak geliştirdi.

Jessica Rothe Hakkında Bilgiler

Doğum Tarihi: Mayıs 28 1987

Uyruk: Amerikan

Topluluk ve Dernek: Amerikan Aktrist Kadınlar 

Burcu: İkizler

Yaş: 31 

Gerçek Adı: Jessica Rothenberg

Doğum Yeri: Denver, Colorado, ABD

Boyu ve Fiziksel Özellikleri: 1,63 M

Yaşadığı Şehir: Colorado


Jessica Rothe fotoğrafları, videoları, yer aldığı sahneler ve diğer paylaşımları için resmi instagram hesabı:

https://www.instagram.com/jessica_rothe/?hl=tr


Ayrıca Bakınız : Amy Johnston Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aydın Boysan Kimdir?


Ayrıca Bakınız : İsrael Broussard Kimdir?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir