Ekomini Market Bayilik Açmak

MAHALLE BAKKALINDAN KURUMSAL YAPIYA : EKOMİNİ

Öncelikle Ekomini markası gıda, atıştırmalık, et ve süt ürünlerini barındırılan ve bunların dışında temel ihtiyaçlara odaklanan ekonomik ve küçük – orta ölçekli, kolay ulaşılabilir bir perakende market zinciri markasıdır.

Kuruluş tarihi olan 2012 yılından bu yana hızla büyüyen ekomini, yoğun şehirler ve işlek sokaklardan ziyade daha geride kalmış ve ulaşımı zor müşterilere hitap edebildiği için tercih sebebi olmaktadır.

KÜÇÜK AMA ETKİLİ : EKOMİNİ

Ekomini perakende marketleri her ne kadar küçük olarak bilinse de müşterilerin temel ihtiyaçları başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay kolay yoldan ulaşmayı hedefler.

Ekonomi geçtiğimiz yılda diğer market ve perakende zincirlerine göre çok daha fazla rağbet görmüştür. 

Hepimizin aşina olduğu o eski mahalle bakkalları vardı.içine girdiğinizde neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken sizi sıcakkanlı bir sohbetle ağırlayan..

İşte o bakkalların modern ve kurumsal yapıya dönüşürken sıcaklığını kaybetmemiş hali : Ekomini


NASIL EKOMİNİ BAYİSİ OLUNUR

Eğer sizde bir bayii olmak istiyorsanız;

Öncelikle her bayilik anlaşması gibi ekomini bayiliği içinde birtakım şartlar ve bedeller söz konusu.

Fakat ekomini market açmak için gerekli şartlar diğer market bayiliklerine nazaran daha kolay uygulanabilir nitelikte.

Mesela açmak istediğiniz ekomini için en az alan sınırı yalnızca 30 m2. Yani bir hiper market açmıyorsunuz sonuçta ve bu an az alanı en etkili şeklide nasıl kullanacağınız konusunda ekomini uzman ekipleri marketinizi sizin için tasarlıyor.

Sizin yapmanız gerekense öncelikle ekomini market açmak için uygun bir dükkan bulmak. ve sonrasında yönetim ile görüşmeye başlamak. Yapacağınız başvuru ile sizden ticaretiniz için bir firma kuruluşu, bu firma adına yapılmış bir kira sözleşmesi ve alkol sigara ruhsatı istenecektir.

Devamında sizlerden ekomini marketin iç ve dış tasarımı reyon ve raflar, dış ve iç tabelalar için 30.000 – 50.000 TL arasında bir ödeme talep edilecek. (Fiyatlar eski bayilerden alınmış olup farklılık gösterebilir.)

Ekomini bayilik şartları 2019 yılında revize olarak ekomini web sayfasından ve iletişim bölümünden ulaşılabilir. Aşağıda sunulan adresler güncel ekomini bayilik ve market açma şartları konusunda gerekli bağlantıları içermektedir.

EKOMİNİ AÇMAK İSTİYORUM – EKOMİNİ BAYİLİK ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Ekomini bayilik açmak için gerekli şartları sağladığınızı düşünüyorsanız ekomini franchising ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Market açarak kazanç sağlamak bu dönemin önemli yatırım kararlarındandır.


Ayrıca Bakınız : Kısa Zamanda Çok Kazandıran İş Tavsiyeleri


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir