Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir

Leyla_Lydia_Tugutlu_Kimdir_Harun_Tugutlu_Hayati

BİR LEYLA LYDİA TUĞUTLU HİKAYESİ

Berlin – Almanya’da 29 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gözlerini açan Leyla Lydia Tuğutlu isimli bir güzel kızımızın hikayesi.

Alman bir anne ve Türk bir babanın kızı olarak Almanya’da dünyaya geldi Leyla Lydia Tuğutlu. küçük yaşlarda piyano dersleri aldı ve bu küçük yaşlarda ailesinin yönlendirmesiyle müzik ile ilgili birtakım eğitimler aldı. Devam eden üniversite yıllarında modelliğe olan ilgisinin müziğe nazaran ağır bastığını hisseden Leyla Lydia Tuğutlu üniversite eğitimine konservatuvarda devam ederken manken ve fotomodelliğe başladı. Aynı zamanda Alman Dili ve Edebiyatı Öğrencisi olarak İstanbul Üniversitesine devam etmektedir.

İKİ YÖNLÜ BİR KİŞİLİK

Leyla Lydia Tuğutlu annesi sayesinde Almancayı ana dili gibi konuşabilmekte birlikte asıl ana dili olan Türkçenin yanında ileri seviyede İngilizce bilgisine sahiptir.

leyla lydia tuğutlu fotoğrafları

DİĞER KAYNAKLARDA ÖZGEÇMİŞ 

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya geldi. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olan Leyla Lydia Tuğutlu, ilkokula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvara da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

TÜRKİYE GÜZELİ LEYLA LYDİA TUĞUTLU 

Güzel modelimiz ve aynı zamanda oyunculuk kariyerine emin adımlarda ilerleyen Leyla Lyda Tuğutlu Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında birinci oldu. Türkiye‘nin en güzel kızı seçilen Leyla Lyda Tuğutlu’ya tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı.

Doğum tarihi29 Ekim 1989 (28 yıl yaşında), Berlin, Almanya
 
Boy1,75 m
 

Leyla Lyda Tuğutlu’nun resmi instagram hesabı ve kendi paylaşımları. 


Leyla Lydia Tuğutlu ve babası Harun Tuğutlu hakkında daha fazla bilgi almak için yukarıda paylaşılan sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

Leyla Tuğutlu hakkında hazırlanan bu özel içerik herhangi bir yayın organında kaynak gösterilerek kullanılabilir.


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal

Dr. Cem Tonika

Tıp Doktoru, Araştırmacı, Yazar at Meta Bilgi
Dr. Cem C. Tonika, 1984 Selanik doğumlu genel cerrahi ve anestezi uzmanlık alanına sahip tıp doktoru.

15 yılı aşkın süredir tıp alanında hizmet veren Dr. Cem Tonika, tıp, medikal ve sağlık alanlarında birçok bilimsel makale yayınlamıştır.

Dr. Cem Tonika, Meta Bilgi ve diğer bloglar üzerinden yayınladığı yazılarda toplumsal farkındalık yaratma ve sağlık, tıp alanlarında genel bilgi vermek amacıyla toplum yararına çalışır. Makale ve içeriklerinde doktor, ilaç ve tedavi tavsiyesinde bulunmaz, tanı ve teşhis koymaz, kişisel hayatı ve sağlığı tehlikeye atacak hiçbir ibare ve ifade kullanmaz.
Dr. Cem Tonika
Sosyal

Latest posts by Dr. Cem Tonika (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir