Yılmaz Özdil – Mustafa Kemal Kitabı

yılmaz özdil mustafa kemal 1881 özel baskı,

Son dönemde oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşan Mustafa Kemal isimli eseri hayata geçiren Yılmaz Özdil, bu kezde aynı kitabın özel koleksiyon serisini koleksiyonerlere sunuyor.

Mustafa Kemal isimli bu özel yapıt sadece 1881 adet hazırlanmıştır ve kitap yapımında kullanılan en kaliteli malzemeleri içermektedir.

Yılmaz Özdil – Mustafa Kemal Kitabı Özel Seri İle ilgili

Atatürkçü yazar Yılmaz Özdil yakın zamanda hazırlayıp satışa sunduğu Mustafa Kemal kitabı ile güzel bir satış yoğunluğu yakalamıştır.

Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal kitabı Özel Koleksiyon Serisi
Yılmaz Özdil – Mustafa Kemal kitabı Özel Koleksiyon Serisi

Kitabında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını ve başarılarını kolay, anlaşılır ve akıcı bir dille okuyucularına aktaran Yılmaz Özdil, Mustafa Kemal isimli kitabının özel seri koleksiyon versiyonunu hazırlamış ve yakın zamanda satışa sunacaktır.

Yılmaz Özdil’e ait Mustafa Kemal isimli yapıtın özel koleksiyon baskısının kapak ve muhteva tasarımını ünlü tasarımcı Joelle Danon İmamoğlu yaptı.

Ayrıca Bakınız : Joelle İmamoğlu Kimdir?

Birçok dünya lideri, diplomat, tanınmış kişi ve şahsiyetler ve hatta özel markalar için hazırlanan özel koleksiyon serileri içerisine Mustafa Kemal isimli eserin eklenecek olması gurur duyulması gereken bir konu ve girişimdir.

Yılmaz Özdil – Mustafa Kemal Kitabı Özel Seri

Neden Bu Kadar Pahalı?

Evvela bu yapıt bir özel seri veya koleksiyon serisi olduğu için piyasada rastgele bir ücret kriteri yoktur.

Yılmaz Özdil’in hazırladığı Mustafa Kemal 1881 Özel Seri Koleksiyon isimli kitabın satış fiyatı 2500 TL olarak duyurulmuştur.

Özel seriler, bilinen kişi yada markalar için hazırlanan alışılmış olan baskılarına göre bazı farklılıkları bulunan ve en ehemmiyetlisi sınırlı sayıda basılan yapıtlardır.

Bu yüzden koleksiyon ve özel serilerin ücreti ile ilgili tenkitlerde bulunmak yersizdir.

Kitabın fiyatı ile ilgili Yılmaz Özdil’i din ticareti yapanları eleştirirken kendisi de Atatürk’ün adı ile ticaret yapıyor gibi suçlamalarda bulunan ciddi bir kesim oluşmuştur.

Fakat tekrar belirtmekte fayda var özel koleksiyon serilerin fiyatı sınırlı sayıda özel baskı oldukları için diğer baskılarına göre çok daha pahalı olması gayet normal bir durumdur.

Yılmaz Özdil’e ait Mustafa Kemal isimli yapıtın klasik baskısına tüm kitabevlerinden erişebilirsiniz.

Ve özel koleksyon serisiyle aynı içeriğe sahip klasik baskısı 17,50 TL gibi düşük fiyatlara satın alınabilir.

Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal Özel Koleksiyon Serisi
Yılmaz Özdil – Mustafa Kemal Özel Koleksiyon Serisi

Yılmaz Özdil’i, Kırmızı Kedi Yayınevi’ni ayrıcalık sahiplerini ve bu eserin ortaya çıkmasında emek sarf eden herkesi  kutlar, tebrik ederiz.


Kırmızı Kedi Yayınları tarafından satışa çıkarılacak Yımaz Özdil’in kaleme aldığı Mustafa Kemal Özel Seri / Koleksiyon 1881 isimli kitap ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için:

Kırmızı Kedi – Mustafa Kemal Özel Koleksiyon 1881


Ayrıca Bakınız : Atatürk’ün Yılbaşı Konuşması


Ayrıca Bakınız : Fransız Dergisinde Bir Dünya Lideri : ATATÜRK


Ayrıca Bakınız : Atatürk’ün Vasiyeti


Ayrıca Bakınız : Atatürk’ün Ekonomi Hakkındaki Sözleri


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir