More Apps Ne Demek?

More Apps Nedir Ne Demek

Günümüzün vazgeçilmezi elektronik cihazlar. Ve en çok kullandığımız cihazlar şüphesiz akıllı telefonlar.

Akıllı telefonlar gelişimini basit arama ve mesajlaşma işlevi gören telefonlardan yola çıkarak uzun zaman sonra özelleştirilebilir işletim sistemi ve gelişmiş uygulama mağazalarıyla sonuçlandırdı. More apps ne demek sorusu bu uygulama mağazalarıyla birlikte hayatımıza girdi.

Aslında sonuçlandırdı demek pek doğru olmaz çünkü hem işletim sistemleri birçok güncelleme ile geliştirilmeye devam ediyor hem de sürekli piyasaya sürülen yeni yazılım ve uygulamalarla destekleniyor.

Geliştirilen her yazılım google play store, apple app store ve benzeri platformlarda kullanıcılara sunuluyor.

Çeşitli platformlarda kullanıcılara sunulan uygulama ve yazılım çeşidi çok fazla olunca more apps kelimesini ve butonunu fazlaca görmeye başlıyoruz.


More Apps Ne Demek?

more apps nedir ne demek
more apps nedir ne demek

Apps kelimesi ise application kelimesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Application İngilizcede uygulama anlamına geliyor.

More (Okunuşu mor şeklindedir) kelimesinin anlamı ise yine İngilizce dilinde daha fazla anlamında kullanılan kelimedir.

More Apps : Özellikle teknoloji alanında ve uygulama marketlerinde kullanılan, daha fazla uygulama anlamına gelen kelimeler bütünüdür.

More apps çeşitli uygulama ve yazılım indirebileceğiniz platformlarda daha fazla yazılım veya daha fazla uygulamayı göstermesi için kullanılan kelimeler bütünüdür.

Örneğin google play’de uygulamalar sayfasında gezinirken aşağıda more apps butonuna tıkladığınızda size açık olan uygulama ile alakalı benzer uygulamaları gösteren farklı bir sayfa açılacaktır.

Kullandığınız uygulama veya program mağazanızdaki more apps tuşu ile gezindiğiniz uygulama ile ilgili birçok uygulamaya yen sayfalar eşliğinde ulaşabilirsiniz.


Google Play Store Hesabı Nedir?

Google Play Store Hesabı Nedir Play Store Account Nasıl Açılır
Google Play Store Hesabı Nedir Play Store Account Nasıl Açılır

Google firması android tabanlı cihazlarda uygulama ve yazılım indirmeyi, bu yazılımlar hakkında görüş ve önerilerin yazılarak yorum yapabilmeyi ve derecelendirme hakkını sunduğu uygulama mağazası Google Play Store’u kullanıyor.

Google Play Store Giriş Eğer bir android cihazınız varsa ve yeni uygulama indirmek ve kullanmak istiyorsanız öncelikle Play Store Account oluşturmanız gerekiyor.

Google Play Store Giriş Sayfası

Play Store Account Türkçesi Google Play Store Hesabıdır ve bir google veya gmail hesabınız varsa bu hesabınızın giriş bilgileri ile (mail adresi, kullanıcı adı ve şifre) play store’a giriş yapabilirsiniz.

Yeni bir google hesabı oluşturmak ve gmail hesabı açmak istiyorsanız aşağıdaki makaleye göz atabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız : Google Gmail Giriş Nasıl Yapılır? Nasıl Kullanılır?

Google android tabanlı cihazlar için Play Store hizmetini sunarken Apple markası ios tabanlı cihazları için Apple App Store servisini kullanmaktadır.


Bu yüzden more apps nedir demeyin, tıklayın ve birçok yeni uygulamaya kolayca erişin.


More apps Nedir? More apps ne demek? sorularının yanıtını aradığımız bu içerik umarız faydalı olmuştur.


Ayrıca Bakınız :Ara Google, Benim Kafamı Bozma!


Ayrıca Bakınız :Google Hesapları Giriş İşlemi Nasıl Yapılır?


Ayrıca Bakınız : IP Koruma Sınıfı Nedir? IP65, IP66, IP67 IP68 Nedir?


Ayrıca Bakınız : Kimlik Bilgileri Doldurma Nedir? Güvenli midir?


Ayrıca Bakınız : Obis Nedir? Ne Anlama Gelir?


Ayrıca Bakınız : Html Keywords Nedir? Nasıl Kullanılır?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir