Igor Bulatov Kimdir?

Igor Bulatov Kimdir

Dr. Igor Bulatov, California, Fresno’da bir anestezist ve Valley Çocuk Sağlığı ve Hastanesi’ne bağlı bir tıp doktorudur. Tıbbi derecesini ve lisansını Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi’nden aldı ve 20 yıldan fazla bir süredir çalışma hayatını sürdürüyor. 

Anesteziyoloji konusunda uzmanlaşmış Valley Çocuk Sağlığı ve Hastanesi’nde ilk 20 doktordan biridir .

Dr. Igor Bulatov Hakkında

Mesleki Tecrübesi : 21+

Cinsiyeti : Erkek

Yabancı Diller : İngilizce

Uzmanlık Alanları : Anesteziyoloji

Telefon Numarası : (559) 449-4350

Dr. Bulatov’un Mesleki Kariyeri

Amerikan Anesteziyoloji Kurulu tarafından Anesteziyoloji sertifikası alan Dr. Igor Bulatov, Temmuz 2000’de Çocuk tıbbi personeline katıldı.

Ukrayna Sağlık Bakanlığı ile Acil Anestezi Ekibi üyesi olarak görev yaptı. Profesyonel etkinlikleri arasında Amerikan Anestezi Uzmanları Derneği, Amerikan Bölgesel Anestezi Derneği ve California Anestezi Uzmanları Derneği de dahil olmak üzere birçok profesyonel toplumda üyeliği bulunmaktadır.

Anesteziyoloji Nedir? Anestezi Uzmanları Ne Yapar?

Anesteziyoloji :Anestezi uzmanları, ameliyat sırasında ve sonrasında ağrı kesici sağlarlar ve akut ve uzun süredir devam eden ağrı problemlerini tedavi ederler.

Basında Dr. Bulatov

Igor Bulatov, Victoria Lopyreva ile birlikte yayınlanan romanla ilgili ilk yorumunu verdi

Bugün, pek çok İnternet kullanıcısının önerdiği gibi, Miami’de oturan hamile Victoria Lopyreva’nın resimleri, gün boyunca Tashir şirketler grubunun ilk başkan yardımcısı Igor Bulatov ile görüşüyor . Tatler dergisi bilgileri doğrulamak için işadamı basın sekreteriyle iletişime geçti.

Bay Bulatov, kişisel yaşam hakkında yorum yapmıyor. Lütfen buna anlayışlı davranın. Söyleyebileceğim tek şey, eski eşiyle ayrı ayrı yaşadıkları ve boşandıkları”dedi. Bulatova sözcüsü Yevgenia Vyacheslavova gazetecilere verdiği demeçte.

Igor Bulatov Kimdir
Igor Bulatov Kimdir

Igor Bulatov

Victoria Lopyreva Kimdir?
Victoria Lopyreva Kimdir? Who is pretty girl

Victoria Lopyreva Kimdir?

Kısa bir süre önce, paparazzilerin resimlerinde iş adamı bulduktan sonra, basın Bulatov’un “Tashir” Başkanı Samvel Karapetyan Tate’in kızıyla evli olduğu görüşündeydi. Çiftin iki çocuğu var ve kızları bir yaşında bile değil.

Victoria Lopyreva, Instagram sayfasını Miami’de yapılan kareler ile doldurmaya devam ediyor, ancak onlara bir uydu göstermiyor.

Aralık ayının başlarında, Rus TV sunucusu ve modeli , anne olmaya hazırlandığı söylentilerini doğruladı . Doğmamış çocuğun babasının ismini vermeyi reddetti, ancak kamuya açık olmadığını ve gösteri işinden uzak olduğunu ima etti.


Ayrıca Bakınız : Amy Johnston Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aydın Boysan Kimdir?


Ayrıca Bakınız : Aşkın Vücut Bulmuş Hali :Yunus Emre Kimdir?


Soru, görüş, öneri ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir veya info@metabilgi.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir