Mike Çakıl, MSNBC Şovu Sırasında İlk Biden Karşıtı Hücum Reklamını Yayınlayacak

Eski Alaska Senarı'nı yöneten gençler. Mike Gravel'in cumhurbaşkanlığı kampanyası, ilk ulusal televizyon reklamlarını satın aldı; bu, MSNBC'nin popüler siyasi Münakaşa programlarından biri sırasında Cuma günü yayınlanacak, Joe'ya karşı çıkan Joe Biden karşıtı bir yerdi. partimizin sunması gereken en iyi şey nedir? ”ifadesi, metnin şu anki 2020 ön koşucusunun ceza adaleti, Irak Savaşı ve üreme hakları konusundaki önceki konumlarını vurgulamasından kaynaklanmaktadır. Bir dakika süren nokta, 89 yaşındaki Çakıl'ın gülümseyerek ve güvercin tutan bir resmi, Temmuz ayının sonunda onu İstikbal Demokrat tartışmasına göndermesi için bir Çağrı ile sona eriyor.

Reklamın Cuma gününün başlaması bekleniyor. tarihli baskının Nihayet Tarihi: Ak Saray saat 4 Nicolle Wallace'ın Ev sahipliği yaptığı bir saatlik siyasi panel gösterisi. Büyük ölçüde merkezci ve “Asla Trump” cezalarının kalesi olarak görülen bu MSNBC programı, CNN ve Fox News rakiplerini geçtiğimiz birkaç ay boyunca toplam izleyici kitlesiyle yendi.

“Amacımız, her Vakit“ ilerici ”olarak maskelenen ve“ seçilebilirlik ”olarak belirlenmiş bir argümana Alan okuyan Joe Biden gibi merkezcilerin kusurlarına dikkat çekmek oldu” dedi. “Senatör Gravel, Biden'ı 2008'deki tartışmalarda sağcı politikalarına çağırdı ve Temmuz tartışmasında Tekrar yapmaya hazırdı. Birkaç Kişi bunu görürse ve Biden'in neredeyse bir Demokrat olmadığını ya da flip-flop'unun kendisini inanılmaz derecede savunmasız bir potansiyel aday yaptığını keşfederse ve anket sayısının birkaç hafta içinde düştüğünü görürüz, ”bu bir başarı olacaktır.” [19659002] Oks'a göre toplam reklam alımı 30.000 dolar civarındaydı ve MSNBC slotu dışında reklam, Cedar Rapids ve Des Moines, Iowa'daki beş TV kanalında Mahalli olarak yayınlanacak.

Reklam, Oks ve Henry Williams (Çakıl'ı yalnızca bir Münakaşa sahnesinde görünmeleri durumunda koşuya kaçıranlardan sorumlu olan gençler), CNN’nin bu ayın ilerleyen tartışmaları için gerekli olan donör eşiğe çarpmaya çalışıyor. Ancak, 'nın kampanyayı İstikbal ay ' ye çevirmesi ve kalan parayı çeşitli nedenlere dağıtması bekleniyor. Kampanya Çarşamba günü yapılacak bir açıklamada, Salı gününden itibaren 55.000 tekil bağışçıya sahip olduğunu söyledi; 20 noktaya sahip olsalar da, Oy kullanma niteliklerini de karşılamaları gerekecekti. Kampanya ayrıca, Çarşamba gününden itibaren bin artı katkı daha sağladığını söyledi.

Çakıl kampanyası yakın zamanda, uzun soluklu aday adayı Marianne Williamson'dan ortak bir bağış toplama çabası ile desteklendi ve Andrew Yang ile başka bir şey yapmaya hazırlandı. Facebook ve Instagram reklamlarına 100.000 dolar harcadılar.

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir