16 yaşındayken Cuba Gooding Jr. beni ihlal etti

Cuba Gooding Jr., komedyen, blog yazarı ve podcaster Claudia Oshry tarafından 16 yaşındayken bir gece kulübünde cinsel tacize uğradığı iddiasını reddetti.

Oshry, birkaç yıl boyunca standup rutininde bulunduğunu söyledi Gooding'le olan karşılaşmasını anlattı: 16 yaşındayken bir gece kulübünde olduğunu ve Jerry Maguire'ın Oscar ödüllü bir Oscar olduğunu “rızası olmadan“ parmağımı kaldır ”dedi.

şimdi Sabah Tostu adlı podcast'indeki hesabını tekrarladı. Oshry’nin hikayesi, oyunculara karşı son günlerde yapılan iddiaların ardından yeni dikkat çekti

Gooding’in avukatı Mark Heller, suçu reddetti ve E’yi söyledi! Haber: “Küba bu olayın hiç yaşanmadığını ve bu şahsın haberi olmadığını da söylüyor.”

24 yaşındaki Oshry, 51 yaşındaki çocuğun suçlu olmadığını iddia ettikten sonra podcast günlerinde hatırladığı gibi yaşadıklarını anlattı.

“CCTV çekimlerinin ona sadece bunu yaptığını göstermiş gibi görünmesine rağmen bir kadının göğüslerini Manhattan'ın çatı katındaki barında toplamak”

“Günün sonunda kendimi bir kişi olarak görüp görmediğimi bilmiyorum. Cinsel saldırı kurbanı çünkü ben değilim, ”dedi Oshry, podcast'inde

“ Gerçek mağdur olan insanlar var ve kendimi asla onlarla karşılaştırmam. ”19659002“ Ama evet, lisedeyken —Ben 16 yaşındaydım – Küba Gooding Jr. parmağımı kalçamın üstüne koydu. ”

Oshry, o zaman nasıl hissettiği için“ doğru kelimenin ne olduğunu bile bilmiyordu ”dedi. Polise gitme çünkü yasal olarak reşit olmadı ve kulüpte olduğu için başının derde girmesinden korkuyordu.

S saldırının “hikayemin bir parçası” olduğunu ve olayı komedi rutinine eklediğini söyledi

“Parmağımı iznim olmadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Güzel.

“Ama buna değecek her şey için kullanacağım.

“ Hikayemde bu gerçekten komik bir parça oldu. ”

Oshry, kaç kişi tarafından etkilendiğini söyledi. Gooding ile benzer deneyimler yaşadığını iddia etti.

“Her programda en az bir kez, bana gelen birileri var ve onlar da“ Tanrım! Ben ve arkadaşlarım bir kulüpteydik ve aynı şey bana da oldu ”ya da“ Aynı şey arkadaşıma da oldu. ””

Oshry, Gooding'i bildiren kadını selamladı, “Bu kıza iyi, çünkü nasıl birileri polisi aramadan önce birçok insan oralarda mı oturacak? ”

Manhattan Bölge Savcılığı tarafından yayınlanan bir suç duyurusunda araştırmacılar, kadının“ davalının elini göğsünün üzerine koyup sıktığını ”söyledi. “sanığın göğsüne dokunmasına izin vermediğini” söyledi.

Yetkililer tarafından tespit edilmeyen 29 yaşındaki kadın, polislere Gooding Jr.'ın “çok sarhoş olduğunu” fark ettiğini ve kendisine bir teklif sunduğunu söyledi. Üst düzey bir NYPD yetkilisi The Daily Beast'e verdiği demeçte,

Gooding, on yıldan fazla bir süre önce elinden alındığını iddia ederek ikinci bir kadın tarafından arkadan alındığını iddia ederek ortaya çıktıktan birkaç saat sonra polise teslim oldu. 2008 bir res kısa bir toplantıda Manhattan'da taurant, New York Daily News bildirdi.

New York, bu tür cinsel saldırılarla ilgili beş yıllık bir kısıtlama statüsüne sahip; bu nedenle, oyuncunun bu iddialar hakkında suçlanıp suçlanmayacağı konusunda netlik yoktu.

Meta Bilgi / Sonsuz ve güncel bilgi kaynağıdır.

Sosyal Medya

Meta Bilgi

Araştırma Grubu at Metabilgi
2018 yılında yayın hayatına başlayan metabilgi.com üzerinde internet mecrasında bulunan birçok farklı alandaki bilgiyi derleyerek en sade ve anlaşılır biçimde ziyaretçilerine aktarmayı amaçlayan araştırma ve gözlem topluluğudur.
Sosyal Medya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir